Notice: Automattic\Jetpack\Sync\Functions was called incorrectly. Not all plugins have loaded yet but we requested the class Automattic\Jetpack\Sync\Functions Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 9999999-dev.) in /home/jbanas/domains/woolavenue.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 4778
Wykorzystaj Wełnę i Stwórz Wnętrze Art Deco | WoolAvenue
środa, Październik 16
Reklama
Red Lychee - Koce i Pledy z Najlepszej Wełny i Kaszmiru

Wykorzystaj wełnę i stwórz wnętrze Art Deco

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Styl Art Deco jest dziś niezwykle ceniony. Nic dziwnego. Jego założenia nie straciły na aktualności, a estetyka doskonale łączy w sobie tradycję z nowoczesnością. Zobacz jak w prosty sposób osiągnąć to połączenie w swoim domu.

Styl Art Deco nazywany bywa „stylem lat 30.”, choć zaczął się kształtować jeszcze przed wybuchem I wojny światowej, mimo to nadal nie przedawnił się i do dziś gości na salonach. Wnętrza w stylu Art Deco są symetryczne i przejrzyste, ale daleko im do minimalizmu. W oczy rzucają się eleganckie dodatki, geometryczne wzory na tkaninach i odważne kolory. Zobacz jak w prosty sposób osiągnąć taki efekt w swoim salonie.

Reklama
Red Lychee - Koce i Pledy z Najlepszej Wełny i Kaszmiru

Wyraźny wzór

Era Art Deco to przede wszystkim geometryczne kształty i wzory. Doskonałym sposobem na wprowadzenie ich do naszego pomieszczenie, bez konieczności robienia generalnego remontu, są dywany podłogowe, zasłony i poduszki. Najlepiej sprawdzą się te wykonane z wełny np. tej pozyskanej od merynosów. Wełna Merino to nie tylko gwarancja dobrej jakościowo, jest także niezwykle delikatna, a przy tym wytrzymała i łatwa w utrzymaniu.

Dodatki i dekoracje to podstawa

www.premium-magazine.pl

Jeśli chcemy urządzić nasz salon w stylu Art Deco warto pomyśleć o umieszczeniu w jego centrum pięknie obszytej sofy pluszowej. Do tego dodajmy mnóstwo poduszek i narzut.

Era Art Deco to także dekoracje i różnorodność tkanin i mebli, które odzwierciedlają charakter ich właścicieli. Jeśli chcemy urządzić w tym stylu nasz salon warto pomyśleć o umieszczeniu w jego centrum pięknie obszytej sofy pluszowej. Do tego dodajmy mnóstwo poduszek i narzut. Do tapicerki najlepiej sprawdzi się materiał z wełny merynosów, który jest wytrzymały, odporny na brud i nie przyciąga kurzu. Wełna Merino jest także niezwykle miła w dotyku, więc idealnie naddaje się również do obszycia poduszek. Możemy także kupić gotowe stylowe poduszki dekoracyjne. Te wykonane z najwyższej jakości wełny i wypełnione wkładem z naturalnym gęsim pierzem produkuje m.in. Red Lychee. W ofercie marki znajdziemy także wysokiej jakości wełniane pledy i narzuty. Warto skorzystać również ze specjalistycznych sklepów. Z pewnością jednym z nich jest Koceo.pl – ceniony sklep internetowy posiadający największy wybór koców, pledów i narzut w Polsce.

Tylko szlachetne materiały

Styl Art Deco bazuje głównie na szlachetnych i naturalnych materiałach. Meble są masywne, wykonane z najtwardszego drewna. We wnętrzach często pojawia się oryginalny marmur czy alabaster, do tego kryształowe żyrandole. Naturalne i najwyższej jakości muszą być też tapicerki i dodatki. Zasada jest jedna: żadnych syntetyków i podróbek. Jeśli zasłony i narzuty, to tylko z wełny, aksamitu czy jedwabiu.

Reklama
www.koceo.pl - największy wybór koców, pledów i narzut w Polsce
Udostępnij:

Skomentuj