sobota, 25 maja
Reklama
Red Lychee - Koce i Pledy z Najlepszej Wełny i Kaszmiru

Wykorzystaj wełnę i stwórz wnętrze Art Deco

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Styl Art Deco jest dziś niezwykle ceniony. Nic dziwnego. Jego założenia nie straciły na aktualności, a estetyka doskonale łączy w sobie tradycję z nowoczesnością. Zobacz jak w prosty sposób osiągnąć to połączenie w swoim domu.

Styl Art Deco nazywany bywa „stylem lat 30.”, choć zaczął się kształtować jeszcze przed wybuchem I wojny światowej, mimo to nadal nie przedawnił się i do dziś gości na salonach. Wnętrza w stylu Art Deco są symetryczne i przejrzyste, ale daleko im do minimalizmu. W oczy rzucają się eleganckie dodatki, geometryczne wzory na tkaninach i odważne kolory. Zobacz jak w prosty sposób osiągnąć taki efekt w swoim salonie.

Reklama
Red Lychee - Koce i Pledy z Najlepszej Wełny i Kaszmiru

Wyraźny wzór

Era Art Deco to przede wszystkim geometryczne kształty i wzory. Doskonałym sposobem na wprowadzenie ich do naszego pomieszczenie, bez konieczności robienia generalnego remontu, są dywany podłogowe, zasłony i poduszki. Najlepiej sprawdzą się te wykonane z wełny np. tej pozyskanej od merynosów. Wełna Merino to nie tylko gwarancja dobrej jakościowo, jest także niezwykle delikatna, a przy tym wytrzymała i łatwa w utrzymaniu.

Dodatki i dekoracje to podstawa

www.premium-magazine.pl

Jeśli chcemy urządzić nasz salon w stylu Art Deco warto pomyśleć o umieszczeniu w jego centrum pięknie obszytej sofy pluszowej. Do tego dodajmy mnóstwo poduszek i narzut.

Era Art Deco to także dekoracje i różnorodność tkanin i mebli, które odzwierciedlają charakter ich właścicieli. Jeśli chcemy urządzić w tym stylu nasz salon warto pomyśleć o umieszczeniu w jego centrum pięknie obszytej sofy pluszowej. Do tego dodajmy mnóstwo poduszek i narzut. Do tapicerki najlepiej sprawdzi się materiał z wełny merynosów, który jest wytrzymały, odporny na brud i nie przyciąga kurzu. Wełna Merino jest także niezwykle miła w dotyku, więc idealnie naddaje się również do obszycia poduszek. Możemy także kupić gotowe stylowe poduszki dekoracyjne. Te wykonane z najwyższej jakości wełny i wypełnione wkładem z naturalnym gęsim pierzem produkuje m.in. Red Lychee. W ofercie marki znajdziemy także wysokiej jakości wełniane pledy i narzuty. Warto skorzystać również ze specjalistycznych sklepów. Z pewnością jednym z nich jest Koceo.pl – ceniony sklep internetowy posiadający największy wybór koców, pledów i narzut w Polsce.

Tylko szlachetne materiały

Styl Art Deco bazuje głównie na szlachetnych i naturalnych materiałach. Meble są masywne, wykonane z najtwardszego drewna. We wnętrzach często pojawia się oryginalny marmur czy alabaster, do tego kryształowe żyrandole. Naturalne i najwyższej jakości muszą być też tapicerki i dodatki. Zasada jest jedna: żadnych syntetyków i podróbek. Jeśli zasłony i narzuty, to tylko z wełny, aksamitu czy jedwabiu.

Reklama
www.koceo.pl - największy wybór koców, pledów i narzut w Polsce
Udostępnij:

Skomentuj