wtorek, 11 czerwca
Reklama
Red Lychee - Koce i Pledy z Najlepszej Wełny i Kaszmiru

Koce i pledy Made in Italy

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Manifattura Lombarda, włoska firma z ponad 50-letnią tradycją, szczyci się wysoką jakością swoich produktów. Jej właściciele zapewniają, że ich koce, pledy oraz dywany tworzone są z pają, według najwyższych standardów.

Manifattura Lombarda powstała w 1962 roku w Leffe. Firma opiera się na dwóch filarach, są nimi jakości i tradycji. Do dziś dnia cała produkcja Manifattura Lombarda odbywa się w tej samej fabryce, w której firma urodziła się i dorastała.
– „Manifattura Lombarda zawsze dążyła do filozofii prawdziwego „Made in Italy”, co oznacza przede wszystkim produkty tworzone zgodne z najwyższymi normami jakośc”i – zapewniają przedstawiciele firmy. – „Od ponad pięćdziesięciu lat pracujemy nad ulepszeniem naszych produktów i próbujemy przekazać to następnym pokoleniom” – dodają.

Reklama
Red Lychee - Koce i Pledy z Najlepszej Wełny i Kaszmiru

Naturalne włókna

Manifattura Lombarda

Manifattura Lombarda powstała w 1962 roku w Leffe. (fot. Manifattura Lombarda)

Manifattura Lombarda szczyci się, że do tworzenia swoich produktów używa materiałów naturalnego pochodzenia. Firma stawia przede wszystkim na wysokiej jakości wełnę. Pozyskuje ją głównie od dostawców z Nowej Zelandii, Australii i Mongolii.
– „Wełna jest w rzeczywistości najbardziej ekologicznym włóknem, ponieważ jest uzyskiwana od owiec żyjących w nieskażonym środowisku” – czytamy na stronie firmy.
Dodatkowo Manifattura Lombarda zapewnia, że wybiera jedynie najlepszych producentów wełny i podaje ich ciągłym testom jakości.

Wysoka jakość

Nie bez znaczenia jest także ciągła kontrola jakości, która jest dla Manifattura Lombarda, jednym z kluczowych etapów całego procesu produkcyjnego.
– Dzięki sprawdzonym, skomputeryzowanym systemom i przy pomocy doświadczonego personelu jesteśmy w stanie kontrolować każdy centymetr wyprodukowanego materiału – zapewnia firma. – Co więcej, firma stawia na ciągły rozwój technologiczny, dzięki czemu może sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Wszystko to daje pewność, że nasz produkt jest zawsze najwyższej jakości i zasługuje na metkę Made in Italy.

Reklama
www.koceo.pl - największy wybór koców, pledów i narzut w Polsce
Udostępnij:

Skomentuj