Notice: Automattic\Jetpack\Sync\Functions was called incorrectly. Not all plugins have loaded yet but we requested the class Automattic\Jetpack\Sync\Functions Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 9999999-dev.) in /home/jbanas/domains/woolavenue.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 4778
Koce i Pledy Made in Italy | WoolAvenue - Moda na Wełnę
środa, Październik 16
Reklama
Red Lychee - Koce i Pledy z Najlepszej Wełny i Kaszmiru

Koce i pledy Made in Italy

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Manifattura Lombarda, włoska firma z ponad 50-letnią tradycją, szczyci się wysoką jakością swoich produktów. Jej właściciele zapewniają, że ich koce, pledy oraz dywany tworzone są z pają, według najwyższych standardów.

Manifattura Lombarda powstała w 1962 roku w Leffe. Firma opiera się na dwóch filarach, są nimi jakości i tradycji. Do dziś dnia cała produkcja Manifattura Lombarda odbywa się w tej samej fabryce, w której firma urodziła się i dorastała.
– „Manifattura Lombarda zawsze dążyła do filozofii prawdziwego „Made in Italy”, co oznacza przede wszystkim produkty tworzone zgodne z najwyższymi normami jakośc”i – zapewniają przedstawiciele firmy. – „Od ponad pięćdziesięciu lat pracujemy nad ulepszeniem naszych produktów i próbujemy przekazać to następnym pokoleniom” – dodają.

Reklama
Red Lychee - Koce i Pledy z Najlepszej Wełny i Kaszmiru

Naturalne włókna

Manifattura Lombarda

Manifattura Lombarda powstała w 1962 roku w Leffe. (fot. Manifattura Lombarda)

Manifattura Lombarda szczyci się, że do tworzenia swoich produktów używa materiałów naturalnego pochodzenia. Firma stawia przede wszystkim na wysokiej jakości wełnę. Pozyskuje ją głównie od dostawców z Nowej Zelandii, Australii i Mongolii.
– „Wełna jest w rzeczywistości najbardziej ekologicznym włóknem, ponieważ jest uzyskiwana od owiec żyjących w nieskażonym środowisku” – czytamy na stronie firmy.
Dodatkowo Manifattura Lombarda zapewnia, że wybiera jedynie najlepszych producentów wełny i podaje ich ciągłym testom jakości.

Wysoka jakość

Nie bez znaczenia jest także ciągła kontrola jakości, która jest dla Manifattura Lombarda, jednym z kluczowych etapów całego procesu produkcyjnego.
– Dzięki sprawdzonym, skomputeryzowanym systemom i przy pomocy doświadczonego personelu jesteśmy w stanie kontrolować każdy centymetr wyprodukowanego materiału – zapewnia firma. – Co więcej, firma stawia na ciągły rozwój technologiczny, dzięki czemu może sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Wszystko to daje pewność, że nasz produkt jest zawsze najwyższej jakości i zasługuje na metkę Made in Italy.

Reklama
www.koceo.pl - największy wybór koców, pledów i narzut w Polsce
Udostępnij:

Skomentuj