niedziela, 16 czerwca
Reklama
Red Lychee - Koce i Pledy z Najlepszej Wełny i Kaszmiru

W domu z Ralphem Laurenem

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Niewielu jest ludzi, którzy mieli większy wpływ na amerykański styl niż Ralph Lauren i choć projektant jest najbardziej znany ze swojej mody, dał światu równie ciekawą wizję stylowego domu.

Pod koniec lat sześćdziesiątych, kiedy młody amerykański sprzedawca Ralph Lauren nie mógł znaleźć odpowiedniego krawata w europejskim stylu, postanowił sam go zaprojektować. Lauren szybko opuścił firmę, w której pracował, aby założyć własną markę produkującą męskie dodatki. Jednak na krawatach się nie skończyło. Lauren z czasem zaczął projektować inne części męskiej garderoby, a następnie tworzyć pełne kolekcje dla kobiet i mężczyzn. Projektant dał początek wielu markom m.in. Polo, Ralph Lauren for Men, Ralph Lauren for Women, Double RL, Rugby, czy też Ralph Lauren Pink Pony i Ralph Lauren Tennis.

Reklama
Red Lychee - Koce i Pledy z Najlepszej Wełny i Kaszmiru
Ralph Lauren Home

Kolekcja Ralph Lauren Home (fot. http://www.ralphlaurenhome.com)

Jednak jest on znany nie tylko ze swych modowych projektów. Lauren miał także duży wpływ na trendy w aranżacji wnętrz. W 1983 roku, na długo przed powstaniem dużych domów mody, projektant jako pierwszy zaoferował linię produktów do wnętrz z kolekcją Ralph Lauren Home. Zaczął od przedmiotów takich jak pościele, naczynia i dywaniki. Następnie w ofercie pojawiły się meble, farby i oświetlenie. Dzisiaj możliwe jest wyposażenie całego mieszkania w Ralph Lauren Home.

Ralph Lauren Home

Koc wełniany Ralph Lauren (fot. http://www.ralphlaurenhome.com)

Kolekcje Ralph Lauren Home są wprowadzane dwa razy do roku. Każda oferuje niezwykłą różnorodność mebli i dodatków. Wszystko ma być luksusowe a jednocześnie praktyczne, dlatego marka pracuje jedynie na materiałach najwyższej jakości. Ralph Lauren Home stawia między innymi na wełnę, które świetnie sprawdza się w każdej stylizacji, a do tego jest trwała i ponadczasowa. Wśród firmowych produktów znajdziemy m.in. luksusowe wełniane dywany czy pięknie obszyte wełnianą tkaniną fotele i sofy. Nie brakuje również różnorodnych wełnianych czy kaszmirowych koców, pledów i narzut.

Reklama
www.koceo.pl - największy wybór koców, pledów i narzut w Polsce
Udostępnij:

Skomentuj