poniedziałek, 17 czerwca
Reklama
Red Lychee - Koce i Pledy z Najlepszej Wełny i Kaszmiru

Najpopularniejszy sklep z kocami i pledami w Polsce

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

W połowie 2018 roku wystartowało Koceo.pl. To internetowy sklep oferujący szeroką ofertę koców, pledów i narzut, którego popularność w Polsce rośnie w zaskakująco szybkim tempie.

Jeżeli szukamy koca, znajdziemy go z pewnością na Koceo.pl. Ten coraz bardziej popularny internetowy sklep posiada niezwykle bogatą ofertę koców, stylowych pledów, oryginalnych narzut oraz eleganckich poduszek dekoracyjnych. Tu każdy znajdzie coś dla siebie. Produkty dostępne w sklepie są wykonane z najróżniejszych materiałów i charakteryzują się dużym przedziałem cenowy. Na Koceo.pl znajdziemy zarówno szeroką ofertę produktów premium, wykonanych z najlepszych gatunkowo naturalnych materiałów, takich jak wełna, bawełna czy kaszmir, jak i koce z niższego przedziału cenowego, wykonane z akrylu, poliestru, czy polaru. Jak zapewniają właściciele sklepu wszystkie dostępne na stronie produkty, niezależnie od ich ceny, wyróżnia wysoka jakość.

Reklama
Red Lychee - Koce i Pledy z Najlepszej Wełny i Kaszmiru
www.koceo.pl - największy wybór koców, pledów i narzut w Polsce

Produkty dostępne w sklepie Koceo są wykonane z najróżniejszych materiałów i charakteryzują się dużym przedziałem cenowy.

– Współpracujmy bezpośrednio z najlepszymi markami i nowoczesnymi fabrykami w całej Europie – zapewniają założyciele sklepu. W ofercie sklepu będą między innymi produkty znanej i cenionej marki Red Lychee – lidera wśród marek premium specjalizujących się w produkcji najwyższej jakości wełnianych koców i pledów. Poza wysoką jakością produktów Koceo.pl pieczołowicie dba o dobrą obsługę klienta. Szybka wysyłka, darmowe zwroty oraz bezpieczne formy płatności to cechy, która przekonuje do sklepu rzesze klientów.

www.koceo.pl - największy wybór koców, pledów i narzut w Polsce

Szybka wysyłka, darmowe zwroty oraz bezpieczne formy płatności to cechy, które przekonują do koceo.pl rzesze klientów.

Jednak Koceo.pl to nie tylko sklep. Bardzo ciekawą częścią serwisu jest „Poradnik Koceo” – dział, w którym można znaleźć praktyczne informacje na temat kaców i pledów, ich pielęgnacji oraz tego czym kierować się przy wyborze produktu.

– Pragniemy zapewnić wszystkim dostęp do rzetelnej i praktycznej wiedzy na temat koców, pledów i narzut, która pozwoli wybrać produkt odpowiedni do danych potrzeb i funduszy – mówią przedstawiciele sklepu. – Dlatego stworzyliśmy stronę „Poradnik Koceo”, który nieustannie powiększamy i rozwijamy. Niezależnie od tego, czy poszukujemy informacji, czy inspiracji do zakupu koca, znajdziemy tam coś dla siebie – dodają.

Reklama
www.koceo.pl - największy wybór koców, pledów i narzut w Polsce
Udostępnij:

Skomentuj