O portalu

WoolAvenue.pl to portal opiniotwórczy informacyjno-publicystyczny poświęcony zagadnieniom mody i tekstyliów, a w szczególności wełny i kaszmiru. W portalu można znaleźć najnowsze, obszerne informacje związane z tematyką wełny, począwszy od jej rodzajów, poprzez sposoby jej pozyskiwania, uszlachetniania, sprzedaży, kanałów dystrybucji oraz jej odpowiedniego użytkowania i pielęgnacji. W wyczerpujący sposób umieszczamy informacje na temat ubrań i akcesoriów wykonanych z wełny, czy kaszmiru. WoolAvenue.pl jest dedykowany osobom, które z modą i branżą tekstylną mają styczność w życiu codziennym i tym, które związane są z nią zawodowo. Wiele cennych informacji znajdą tu osoby, propagujące zdrowy styl życia, przywiązujące wagę do dobrej jakości produktów i chcą być na bieżąco z trendami.

Z uwagą przyglądamy się modowym markom i ich nowym kolekcjom. Porównujemy jakość produktów i testujemy materiały, z których te produkty są zrobione. Śledzimy zwiększającą się świadomość polskich konsumentów, ich odczucia estetyczne, przywiązywanie wagi do dobrej jakości.

Reklama
Red Lychee - Koce i Pledy z Najlepszej Wełny i Kaszmiru

Docieramy do przedstawicieli przemysłu związanego z branżą. W portalu nie brakuje wywiadów ze znanymi postaciami bezpośrednio lub pośrednio zaangażowanymi w modę, w branżę odzieżową i tekstylną.

Misją portalu jest wysoki poziom merytoryczny publikowanych artykułów oraz udostępnianie rzetelnych analiz,opinii i rankingów. Informacje z WoolAvenue.pl są często cytowane przez największe krajowe media i ukazały się w wielu ogólnopolskich magazynach drukowanych.

Reklama
www.koceo.pl - największy wybór koców, pledów i narzut w Polsce