sobota, 25 maja
Reklama
Red Lychee - Koce i Pledy z Najlepszej Wełny i Kaszmiru

Koce nr 1 w Polsce – fenomen marki Red Lychee

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Unikalny design, wysoka jakość materiałów i dbałość o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół – to główne cechy produktów z wełny i kaszmiru kultowej firmy Red Lychee.

Red Lychee to marka, która powstała z pasji do najlepszych tkanin, wyrafinowanych form i funkcjonalnego designu. Firma w swojej ofercie posiada produkty z dwóch linii „Home” i „Wear”. Pierwsza z nich to stylowe koce i pledy, oryginalne narzuty oraz eleganckie poduszki dekoracyjne. Druga to starannie zaprojektowana odzież i akcesoria damskie. Wszystko wykonane z najwyższej jakości wełny i kaszmiru.

Reklama
Red Lychee - Koce i Pledy z Najlepszej Wełny i Kaszmiru

Najlepsze materiały i znani projektanci

Koce Red Lychee

Koce Kaszmirowe Red Lychee

Dobrej jakości włókno to podstawowa zaleta produktów Red Lychee. Założyciele marki zapewniają, że jej specjaliści jeżdżąc po całym świecie, starannie selekcjonują wysokiej klasy materiały. Czy jest tak naprawdę? Tego nie wiemy, jedno jest jednak pewne – każdy, kto się zetkną z kocem, pledem czy narzutą Red Lychee bez wątpienia przyzna, że materiał, z którego powstały jest najwyższej jakości. Świadczy o tym między innymi to, że służą one swoim właścicielom przez lata. Jednak dobry materiał to nie wszystko. To, co wyróżnia produkty Red Lychee to także ciekawy design. Wszystko dzięki temu, że firma często do swych projektów angażuje znanych projektantów i artystów. Dzięki takiej współpracy powstało m.in. logo marki. Zaprojektowała je Laura Mendez, światowej sławy designerka i artystka, pochodząca z Meksyku. Stworzony przez nią monogram, który łączy inicjały „R” „L”, ma podkreślać ekskluzywny charakter marki.

Najwyższa jakość wykonania

Logo Red Lychee

Logo marki zostało stworzone przez uznaną na świecie, pochodzącą z Meksyku designerkę, artystkę Laurę Mendez.

Produkty oznaczone logo Red Lychee powstają w różnych miejscach europy, w fabrykach wykorzystujących nowoczesne i sprawdzone techniki produkcji. Specjaliści od jakości dbają o najdrobniejszy szczegół na każdym etapie produkcji. Widać to na pierwszy rzut oka. Pod względem wykonania produkty Red Lychee z pewnością spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Jednak mają pewną wadę, za tą wysoką jakość trzeba odpowiednio zapłacić. Produkty Red Lychee nie należą niestety do najtańszych. Trudno się jednak nie zgodzić z tym, że są one warte swoje ceny. Właściwie pielęgnowane będą nam służyły przez lata.

Naturalne więc zdrowe

Komplety Red Lychee

Poduszki Dekoracyjne i Komplety Red Lychee

Red Lychee ma jeszcze jedną zaletę. Dzięki temu, że do produkcji swoich produktów nie używa żadnych syntetycznych dodatków są one zdrowe dla ludzkiego ciała. Wełna, szczególnie ta najwyższej jakości, jest wyjątkowym włóknem. Koce z niej wykonane zapewniają prawidłową wentylację i pomagają w utrzymaniu stałej temperatury, jednocześnie zapobiegając przegrzaniu się. Dodatkowo dzięki temu, że wełniane włókna pokryte są naturalnym tłuszczem zwierzęcym, zwanym lanoliną, nie przenikają do nich roztocza i bakterie, dlatego wełniane koce są polecana dla alergików i astmatyków. Dodatkowo mogą przynieść ulgę osobom chorym na reumatyzm, gdyż zabezpieczają przed wyziębieniem stawów.

Produkty Red Lychee można kupić na oficjalnej polskojęzycznej stronie marki – www.Red-Lychee.pl, w wybranych dobrych butikach i sklepach z wyposażeniem wnętrz oraz na Koceo.pl – cenionym sklepie internetowym posiadającym największy wybór koców, pledów, narzut i poduszek dekoracyjnych w Polsce.

Reklama
www.koceo.pl - największy wybór koców, pledów i narzut w Polsce
Udostępnij:

Skomentuj